ul. Pańska 15a 43-332 Pisarzowice 33 8456732 moskal@rehabilitacja-pisarzowice.pl

Strefa Spa

Sauna

Sauna

Sauny w strefie SPA są zaprojektowane według najnowocześniejszych technologii przy jednoczesnym zachowaniu klasycznego wyglądu i naturalnego wykończenia wnętrz.

Dysponujemy dwoma rodzajami sauny :

Sauna sucha
Pomieszczenie zbudowane z drewna, w którym temperatura powietrzna wynosi od 60 do 90 stopni Celsjusza, a wilgotność wnętrza wynosi od 10 do 15 proc. Takie warunki sprawiają, że wystarczy kilkanaście minut, aby organizm się odprężył i oczyścił z toksyn. Dodatkowo pobyt w saunie suchej poprawia mikrokrążenie i rozprawia się z nadmiernym odkładaniem się wody
w organizmie, a tym samym z cellulitem.

Sauna infrared
To sauna, w której elementami grzewczymi są promienniki podczerwieni. Energia fal podczerwonych od wielu lat wykorzystywana jest do celów leczniczych. Korzystanie z tej sauny wspomaga leczenie niektórych schorzeń stawów, mięśni oraz skóry. Czas spędzony w tej saunie poprawia także krążenie, eliminuje toksyny z organizmu, rozprawia się z cellulitem oraz poprawia wygląd skóry i ciała.

Cennik Sauna

TYP

SAUNA IR – 30min

WEJŚCIE x1

30 zł

WEJŚCIE x4

100 zł

WEJŚCIE x8

200 zł

SAUNA SUCHA – 45min

wejście jednorazowe

 50 zł

Wskazania i przeciwwskazania do Sauny IR

Naukowcy dowiedli, iż nagrzewanie promieniami podczerwonymi przynosi rezultaty lecznicze w różnych dolegliwościach i jednostkach chorobowych. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Regulamin Sauny
W saunie Centrum Rehabilitacji&Spa w Pisarzowicach panują określone zasady, z którymi można zapoznać się tutaj: regulamin.

33 845 67 32

Skontaktuj się z nami

Galeria zdjęć

Potrzebujesz pomocy medycznej
w nagłych wypadkach?
Masz problemy zdrowotne?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji