Siłownia

Centrum Rehabilitacji&Spa w Pisarzowicach posiada siłownię, której wyposażenie sprawia, że osiągniesz każdy cel! SIŁOWNIA JEST KLIMATYZOWANA!!:-)

Honorujemy karty MULTISPORT oraz OK SYSTEM. W ramach karty dostępne pakiety:

Pakiet I: Siłownia + Sauna IR,

Pakiet II: Fitness + Sauna IR.

MultiSport - Pracownicy - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

 

Bieżnia, rowery stacjonarne, steper, orbitrek, atlas, wioślarz, różnego rodzaju hantle, ciężarki, specjalistyczne ławeczki do ćwiczeń, czy piłki. Tak bogate wyposażenie sali sprawia, że chętnie korzystają z niej osoby zajmujące się m.in. kulturystyką i bieganiem. Siłownia została dostosowana zarówno do potrzeb mężczyzn, jak i kobiet, a wszystkie urządzenia do ćwiczeń zostały ulokowane w taki sposób, aby siłownia była jak najbardziej przestronna.

U nas możecie Państwo zadbać o kondycję fizyczną, wzmocnić i wyrzeźbić ciało, a także aktywnie wypocząć. Proponujemy naszym Klientom treningi personalne – możliwość opracowania, dostosowanego do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Do dyspozycji klientów są także szatnie wraz z prysznicami. Siłownia w Centrum Rehabilitacji&Spa w Pisarzowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 –21:00.

Cennik siłowni

100 zł – karnet (ważny miesiąc) ilość wejść nieograniczona
85 zł – karnet (ważny miesiąc) ilość wejść nieograniczona dla uczestników FITNESS
20 zł – jednorazowe wejście na siłownię (czas nieograniczony)
80 zł – karnet studencki
80 zł – karnet uczniowski
250 zł – karnet ważny 3 miesiące od dnia zakupu, ilość wejść nieograniczona
450 zł – karnet ważny 6 miesięcy od dnia zakupy, ilość wejść nieograniczona

Trening personalny

1 OSOBA
2 OSOBY
 1 TRENING 100 zł  1 TRENING 120 zł
 4 TRENINGI 360 zł  4 TRENINGI 450 zł
 10 TRENINGÓW 750 zł  10 TRENINGÓW 800 zł

Zgrabna sylwetka, dobra kondycja to rzeczy, które dają nam większe poczucie pewności siebie, wpływają na dłuższe cieszenie się zdrowym życiem. Podczas tak bardzo potrzebnego nam ruchu wyzwalają się endorfiny dzięki którym czujemy się szczęśliwi i sprawniej rozwiązujemy problemy. Podczas treningu można również rozładować negatywne emocje. Aby to osiągnąć potrzeba dużej determinacji, ale też wiedzy i doświadczenia. Dlatego coraz modniejsze stają się treningi osobiste. Dzięki pomocy trenera personalnego Twój wysiłek nie idzie na marne, gdyż zadba on o odpowiedni dobór ćwiczeń, o poprawne ich wykonywanie, by były one skuteczne oraz bezpieczne i nie narażały na niepotrzebne kontuzje.Trening na siłowni jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Pozwala on na rozbudowę muskulatury, poprawę sylwetki, zgubienie zbędnych kilogramów, poprawę kondycji i wytrzymałości. Każdy znajdzie odpowiedni trening dla siebie bez względu na wiek, bo każdy wiek jest dobry, by rozpocząć aktywność fizyczną i zadbać o swoje zdrowie.Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, pomyśl perspektywicznie i zdecyduj się na poprawę jakości swojego życia.

Na siłowni Centrum Rehabilitacji&Spa w Pisarzowicach panują określone zasady, z którymi można zapoznać się tutaj: REGULAMIN