Sauna

Sauny w strefie SPA są zaprojektowane według najnowocześniejszych technologii przy jednoczesnym zachowaniu klasycznego wyglądu i naturalnego wykończenia wnętrz.

Dysponujemy dwoma rodzajami sauny :

Sauna sucha

Pomieszczenie zbudowane z drewna, w którym temperatura powietrzna wynosi od 60 do 90 stopni Celsjusza, a wilgotność wnętrza wynosi od 10 do 15 proc. Takie warunki sprawiają, że wystarczy kilkanaście minut, aby organizm się odprężył i oczyścił z toksyn. Dodatkowo pobyt w saunie suchej poprawia mikrokrążenie i rozprawia się z nadmiernym odkładaniem się wody w organizmie, a tym samym z cellulitem

Sauna infrared

To sauna, w której elementami grzewczymi są promienniki podczerwieni. Energia fal podczerwonych od wielu lat wykorzystywana jest do celów leczniczych. Korzystanie z tej sauny wspomaga leczenie niektórych schorzeń stawów, mięśni oraz skóry. Czas spędzony w tej saunie poprawia także krążenie, eliminuje toksyny z organizmu, rozprawia się z cellulitem oraz poprawia wygląd skóry i ciała.

Cennik sauna

 TYP WEJŚCIE x1 WEJŚCIE x4 WEJŚCIE x8 WEJŚCIE x10
SAUNA IR – 30min  15zł 50zł 80zł 90zł
SAUNA SUCHA – 45min  40zł 140zł 250zł

 

Wskazania i przeciwwskazania do Sauny IR

Naukowcy dowiedli, iż nagrzewanie promieniami podczerwonymi przynosi rezultaty lecznicze w różnych dolegliwościach i jednostkach chorobowych. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Regulamin Sauny

W saunie Centrum Rehabilitacji&Spa w Pisarzowicach  panują określone zasady, z którymi można zapoznać się tutaj: regulamin.