O nas

Zrealizowaliśmy marzenie naszego życia – stworzyliśmy nowoczesne Centrum Rehabilitacji&Spa, przede wszystkim z myślą o tym, aby przywrócić do pełnej lub maksymalnie możliwej sprawności każdego, kto tylko będzie w takiej potrzebie. Skupiamy się na osiągnięciu holistycznej równowagi dla całego organizmu. Staramy się zaradzić dolegliwościom i pomóc w osiągnięciu pełnej sprawności, wiedząc jakim utrudnieniem w życiu codziennym jest nie w pełni sprawne ciało.
Dlatego przygotowaliśmy bardzo wszechstronną ofertę szeroko pojętych usług rehabilitacyjnych, a kameralny i przytulny wystrój gabinetów lekarskich oraz  fizjoterapeutycznych zapewni uczucie komfortu.

Stworzenie Centrum Rehabilitacji&Spa umożliwiło podniesienie na wyższy poziom współpracy między lekarzem ortopedą a fizjoterapeutą i zaoferowanie specjalistycznej usługi ortopedyczno-rehabilitacyjnej w przyjaznym i serdecznym klimacie naszych gabinetów.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od fizjoterapii, konsultacji ortopedycznych, dietetyka, neurologa, ginekologa, dermatologa poprzez indywidualnego trenera sportowego, a skończywszy na doradztwie w zakresie sprzętu ortopedycznego i doboru wkładek korekcyjnych. Przygotowaliśmy dla Państwa również ofertę zabiegów na twarz i ciało, zabiegów wodnych, pielęgnacyjnych dłoni i stóp, masaży klasycznych, relaksacyjnych, wspomagających odchudzanie, a także zabiegów relaksacyjnych.

STREFA SPA

W przyjaznej i miłej atmosferze oraz intymnych warunkach od pierwszych lat swojej działalności oferujemy szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Naszą ofertę wraz ze zmieniającymi się potrzebami klientów stale dostosowujemy i udoskonalamy.

Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności oraz udział w kursach doszkalających powodują, że każdy klient w naszym salonie poczuje się wyjątkowo i bezpiecznie.

Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach, posiadamy także najwyższej jakości sprzęt do zabiegów kosmetycznych

Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że to co dla nas tak cenne – uroda, powierzona została w ręce profesjonalistów, którzy dokładają wszelkich starań by „piękno które trwa” było wieczne.