FITNESS

W OKRESIE LETNIM OD 1 CZERWCA 2019 ZAJĘCIA FITNESS I GIMNASTYKA PROFILAKTYCZNO-LECZNICZA WSTRZYMANA DO 1 WRZEŚNIA. ZAJĘCIA JOGI WSTRZYMANE OD 15 CZERWCA DO 1 WRZEŚNIA 2019.

 

Fitness to nie tylko sport, to nie tylko różnego rodzaju ćwiczenia. Fitness to styl życia, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet. Świadomość dbania o własną sylwetkę i zdrowie wzrasta z roku na rok. Dlatego stale rośnie zainteresowanie zajęciami, które wpływają jednocześnie na poprawę sylwetki, kondycji fizycznej, a nawet redukują stres i napięcie emocjonalne. Nic tak nie mobilizuje i nie daje tyle radości, jak ćwiczenia w grupie, przy akompaniamencie energicznej muzyki.

 

Honorujemy karty MULTISPORT oraz OK SYSTEM. W ramach karty dostępne pakiety:

Pakiet I: Siłownia + Sauna IR,

Pakiet II: Fitness + Sauna IR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przedstawiamy zajęcia, które organizowane są w Centrum Rehabilitacji&Spa w Pisarzowicach:

GIMNASTYKA PROFILAKTYCZNO- LECZNICZA

Zajęcia łączące cechy rehabilitacji i fitness, ukierunkowane nie tylko na prewencję schorzeń narządu ruchu, ale także na leczenie już istniejących dolegliwości kręgosłupa i stawów. Ponadto wpływają na funkcjonowanie układu krążenia i układu oddechowego, a także na stabilność równowagi wegetatywnej i zwiększenie immunologicznych reakcji obronnych. Stosowane systematycznie potrafią utrzymać w dobrej kondycji fizycznej każdego, nawet osoby które na co dzień nie uprawiają sportu..

TBC (Total Body Condition)

To zajęcia mające na celu wyrzeźbienie całego ciała. Poprawiają również kondycję jak i koordynację ruchową. Trening TBC łączy ze sobą ćwiczenia wzmacniające jak i aerobowe. Podczas zajęć wykorzystywane są piłki, ciężarki, taśmy elastyczne oraz step.

RZEŹBA BRZUCHA

Gimnastyka wzmacniająca i wyszczuplająca, zajęcia skierowane na spalanie tkanki tłuszczowej zalegającej na biodrach, udach, pośladkach i brzuchu oraz wzmocnienie mięśni.

TURBO SPALANIE

Po prostu „spalanie tłuszczu”. Jest to zestaw prostych, ale umiarkowanie intensywnych ćwiczeń, które pomagają spalać zbędną tkankę tłuszczową. Ćwiczenie oparte są o nieskomplikowane układy choreograficzne, które dodatkowo sporą dawkę rozrywki.

POWER TABATA

To interwałowy trening metaboliczny, który w równomierny sposób angażuje pracę mięśni całego ciała. Charakteryzuje się dużą intensywnością, a dzięki temu jest idealnym sposobem na spalenie tkanki tłuszczowej i poprawę wydolności oraz wytrzymałości organizmu. Tabata to wysiłek trwający 20 sekund z 10 sekundowym czasem odpoczynku pomiędzy powtórzeniami. W ciągu 20 sekund pracy wykonujemy tyle powtórzeń, ile tylko jesteśmy w stanie jak najszybciej.

JOGA

Ćwiczenia które uwalniają od napięć i usuwają efekty stresu, poprawiają jasność umysłu i przynosi emocjonalną stabilność, wzmacnia fizycznie i psychicznie, oczyszczają organizm z toksyn, pozytywnie wpływają również na układ nerwowy i immunologiczny, hamują procesy starzenia.

SALSA SOLO

To wyjątkowe zajęcia przeznaczone dla wszystkich miłośników gorących rytmów. Salsa pozwala uwolnić naturalność i zmysłowość ruchów charakterystyczną dla tańców latynoskich. Podczas zajęć poznacie własne ciało i nauczycie się wykorzystywać jego poszczególne partie tak, aby wszystkie pojedyncze elementy (ruchy rąk, głowy, klatki piersiowej, bioder) stanowiły jedną, wyjątkowo finezyjną całość. Dzięki temu salsa uczy nas również koordynacji i opanowania własnego ciała.

 

 

 

CENNIK ZAJĘĆ REKREACYJNYCH

Nazwa  karnetu Ilość wejść Czas trwania zajęć  Ważność karnetu Cena   karnetu  Wejście jednorazowe
4 1 h miesiąc 70 zł
 FITNESS 8 110 zł  20 zł
bez limitu 130 zł
 GIMNASTYKA PORANNA bez limitu 45 min   miesiąc 50zł 6 zł
GIMNASTYKA PROFILAKTYCZNO LECZNICZA

 

 4 50 min miesiąc 50 zł 15 zł
 8 90 zł

 

GRAFIK ZAJĘĆ

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
9:00-10:00 GIMNASTYKA DLA SENIORA GIMNASTYKA DLA SENIORA GIMNASTYKA  DLA SENIORA GIMNASTYKA DLA SENIORA GIMNASTYKA DLA SENIORA
18.00-19.00   GIMNASTYKA PROFILAKTYCZNO-LECZNICZA (Aneta)  GIMNASTYKA PROFILAKTYCZNO-LECZNICZA  (Basia)

JOGA (Kasia)

JOGA (Kasia)

19.00-20.00 RZEŹBA BRZUCHA (Aneta) POWER TABATA   (Aneta)   
20.00-21.00 STEP&SHAPE        (Aneta) Stretch&Mobility    (Aneta)