FITNESS

 

NOWOŚĆ OD STYCZNIA 2019: RZEŹBA BRZUCHA, STEP&SHAPE, JOGA DLA DZIECI

Fitness to nie tylko sport, to nie tylko różnego rodzaju ćwiczenia. Fitness to styl życia, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet. Świadomość dbania o własną sylwetkę i zdrowie wzrasta z roku na rok. Dlatego stale rośnie zainteresowanie zajęciami, które wpływają jednocześnie na poprawę sylwetki, kondycji fizycznej, a nawet redukują stres i napięcie emocjonalne. Nic tak nie mobilizuje i nie daje tyle radości, jak ćwiczenia w grupie, przy akompaniamencie energicznej muzyki.

 

 

 

 

 

 

 

 

Przedstawiamy zajęcia, które organizowane są w Centrum Rehabilitacji&Spa w Pisarzowicach:

GIMNASTYKA PROFILAKTYCZNO- LECZNICZA

Zajęcia łączące cechy rehabilitacji i fitness, ukierunkowane nie tylko na prewencję schorzeń narządu ruchu, ale także na leczenie już istniejących dolegliwości kręgosłupa i stawów. Ponadto wpływają na funkcjonowanie układu krążenia i układu oddechowego, a także na stabilność równowagi wegetatywnej i zwiększenie immunologicznych reakcji obronnych. Stosowane systematycznie potrafią utrzymać w dobrej kondycji fizycznej każdego, nawet osoby które na co dzień nie uprawiają sportu.

ZUMBA – wstrzymana

Niezwykle energetyczna fuzja tańca i fitnessu. Kapitalna forma ćwiczeń oparta na nieskomplikowanych krokach przy dźwiękach motywującej muzyki. Naprzemienne wolniejsze i szybsze kroki wpływają korzystnie na spalanie tkanki tłuszczowej, a elementy zaczerpnięte z aerobiku poprawiają rzeźbę i sylwetkę ciała.

TBC (Total Body Condition)

To zajęcia mające na celu wyrzeźbienie całego ciała. Poprawiają również kondycję jak i koordynację ruchową. Trening TBC łączy ze sobą ćwiczenia wzmacniające jak i aerobowe. Podczas zajęć wykorzystywane są piłki, ciężarki, taśmy elastyczne oraz step.

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Gimnastyka wzmacniająca i wyszczuplająca, zajęcia skierowane na spalanie tkanki tłuszczowej zalegającej na biodrach, udach, pośladkach i brzuchu oraz wzmocnienie mięśni.

TURBO SPALANIE

Po prostu „spalanie tłuszczu”. Jest to zestaw prostych, ale umiarkowanie intensywnych ćwiczeń, które pomagają spalać zbędną tkankę tłuszczową. Ćwiczenie oparte są o nieskomplikowane układy choreograficzne, które dodatkowo sporą dawkę rozrywki.

POWER TABATA

To interwałowy trening metaboliczny, który w równomierny sposób angażuje pracę mięśni całego ciała. Charakteryzuje się dużą intensywnością, a dzięki temu jest idealnym sposobem na spalenie tkanki tłuszczowej i poprawę wydolności oraz wytrzymałości organizmu. Tabata to wysiłek trwający 20 sekund z 10 sekundowym czasem odpoczynku pomiędzy powtórzeniami. W ciągu 20 sekund pracy wykonujemy tyle powtórzeń, ile tylko jesteśmy w stanie jak najszybciej.

JOGA

Ćwiczenia które uwalniają od napięć i usuwają efekty stresu, poprawiają jasność umysłu i przynosi emocjonalną stabilność, wzmacnia fizycznie i psychicznie, oczyszczają organizm z toksyn, pozytywnie wpływają również na układ nerwowy i immunologiczny, hamują procesy starzenia.

SALSA SOLO

To wyjątkowe zajęcia przeznaczone dla wszystkich miłośników gorących rytmów. Salsa pozwala uwolnić naturalność i zmysłowość ruchów charakterystyczną dla tańców latynoskich. Podczas zajęć poznacie własne ciało i nauczycie się wykorzystywać jego poszczególne partie tak, aby wszystkie pojedyncze elementy (ruchy rąk, głowy, klatki piersiowej, bioder) stanowiły jedną, wyjątkowo finezyjną całość. Dzięki temu salsa uczy nas również koordynacji i opanowania własnego ciała.

BODYMOVEMENT

Zajęcia wzmacniające ciało, poprawiające elastyczność, koordynację i świadomość ruchów. Ćwiczenia poszczególnych części ciała (izolacje) połączone z krokami tanecznymi.

 

 

 

CENNIK ZAJĘĆ REKREACYJNYCH

Nazwa  karnetu Ilość wejść Czas trwania zajęć  Ważność karnetu Cena   karnetu  Wejście jednorazowe
4 1 h miesiąc 70 zł
 FITNESS 8 110 zł  20 zł
bez limitu 130 zł
 GIMNASTYKA PORANNA  8

bez limitu

45 min   miesiąc 20zł

50zł

5 zł
FITNESS W CIĄŻY I PO PORODZIE 45 min miesiąc 100 zł

dla SUPER MAM 65 zł

15 zł

dla SUPER MAM 10 zł

GIMNASTYKA PROFILAKTYCZNO LECZNICZA  4 50 min miesiąc 50 zł 15 zł
 8 90 zł

 

GRAFIK ZAJĘĆ

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
9:00-10:00 GIMNASTYKA DLA SENIORA GIMNASTYKA DLA SENIORA GIMNASTYKA  DLA SENIORA GIMNASTYKA DLA SENIORA GIMNASTYKA DLA SENIORA
17.30-18.30  GIMNASTYKA PROFILAKTYCZNO-LECZNICZA (Basia)

17:30 JOGA DLA DZIECI (Kasia)

18.00-19.00  GIMNASTYKA PROFILAKTYCZNO-LECZNICZA           (Basia)  

JOGA (Kasia)

 

18:30 JOGA (Kasia)

19.00-20.00 RZEŹBA BRZUCHA (Aneta) SALSA SOLO (Darek) POWER TABATA (Angelika)   
20.00-21.00 STEP&SHAPE (Aneta) BODYMOVEMENT (Darek)               TBC                   (Angelika)