FITNESS

Fitness to nie tylko sport, to nie tylko różnego rodzaju ćwiczenia. Fitness to styl życia, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet. Świadomość dbania o własną sylwetkę i zdrowie wzrasta z roku na rok. Dlatego stale rośnie zainteresowanie zajęciami, które wpływają jednocześnie na poprawę sylwetki, kondycji fizycznej, a nawet redukują stres i napięcie emocjonalne. Nic tak nie mobilizuje i nie daje tyle radości, jak ćwiczenia w grupie, przy akompaniamencie energicznej muzyki.

 

Honorujemy karty MULTISPORT oraz OK SYSTEM. W ramach karty dostępne pakiety:

Pakiet I: Siłownia + Sauna IR,

Pakiet II: Fitness + Sauna IR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przedstawiamy zajęcia, które organizowane są w Centrum Rehabilitacji&Spa w Pisarzowicach:

GIMNASTYKA PROFILAKTYCZNO- LECZNICZA

Zajęcia łączące cechy rehabilitacji i fitness, ukierunkowane nie tylko na prewencję schorzeń narządu ruchu, ale także na leczenie już istniejących dolegliwości kręgosłupa i stawów. Ponadto wpływają na funkcjonowanie układu krążenia i układu oddechowego, a także na stabilność równowagi wegetatywnej i zwiększenie immunologicznych reakcji obronnych. Stosowane systematycznie potrafią utrzymać w dobrej kondycji fizycznej każdego, nawet osoby które na co dzień nie uprawiają sportu..

 

RZEŹBA BRZUCHA

Gimnastyka wzmacniająca i wyszczuplająca, zajęcia skierowane na spalanie tkanki tłuszczowej zalegającej na biodrach, udach, pośladkach i brzuchu oraz wzmocnienie mięśni.

 

TABATA

To interwałowy trening metaboliczny, który w równomierny sposób angażuje pracę mięśni całego ciała. Charakteryzuje się dużą intensywnością, a dzięki temu jest idealnym sposobem na spalenie tkanki tłuszczowej i poprawę wydolności oraz wytrzymałości organizmu. Tabata to wysiłek trwający 20 sekund z 10 sekundowym czasem odpoczynku pomiędzy powtórzeniami. W ciągu 20 sekund pracy wykonujemy tyle powtórzeń, ile tylko jesteśmy w stanie jak najszybciej.

JOGA

Ćwiczenia które uwalniają od napięć i usuwają efekty stresu, poprawiają jasność umysłu i przynosi emocjonalną stabilność, wzmacnia fizycznie i psychicznie, oczyszczają organizm z toksyn, pozytywnie wpływają również na układ nerwowy i immunologiczny, hamują procesy starzenia.

 

 

 

 

CENNIK ZAJĘĆ REKREACYJNYCH

Nazwa  karnetu Ilość wejść Czas trwania zajęć  Ważność karnetu Cena   karnetu  Wejście jednorazowe
4 1 h miesiąc 70 zł
 FITNESS 8 110 zł  20 zł
bez limitu 130 zł
 GIMNASTYKA PORANNA bez limitu 45 min   miesiąc 50zł 6 zł
GIMNASTYKA PROFILAKTYCZNO LECZNICZA

 

 4 50 min miesiąc 50 zł 15 zł
 8 90 zł

 

GRAFIK ZAJĘĆ

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
9:00-10:00 GIMNASTYKA DLA SENIORA GIMNASTYKA DLA SENIORA GIMNASTYKA  DLA SENIORA GIMNASTYKA DLA SENIORA GIMNASTYKA DLA SENIORA
 13:00-14:00  GIMNASTYKA DLA SENIORA  GIMNASTYKA DLA SENIORA
18.00-19.00   GIMNASTYKA PROFILAKTYCZNO-LECZNICZA (Aneta)

 STRETCHING

(Daria)

 GIMNASTYKA PROFILAKTYCZNO-LECZNICZA  (Aneta)

JOGA (Kasia)

19.00-20.00 RZEŹBA BRZUCHA (Aneta) ZUMBA
(Daria)
TABATA

(Aneta)

MINI TRAMPOLINY

(Dagmara)

SKALPEL POŚLADKÓW

(Aneta)

20.00-21.00 DANCE AEROBIC

(Aneta)

 ZDROWY KRĘGOSŁUP

(Daria)

PILATES

(Aneta)